Novinky

- leden 2018 -

Vytvořil jsem web paní Janě Zelenkové

- srpen 2017 -

Vytvořil jsem web - přesně na míru požadavkům - kapele Prima duo

- červen 2017 -

Začal jsem hrát s Lenkou Lo Hrůzovou v kapele Lo & The Calling Heart

- prosinec 2016 -

Začal jsem s aktualizací fotogalerie, po absolvování několika fotokurzů si dovoluji jinak zhodnotit kvalitu fotografií a vyberu do galerie jen ty nejlepší. Chvilku to asi bude trvat.

- září 2016 -

Dokončil jsem web Masáže Vladimír Vašků

- srpen 2016 -

Fotoateliér je rekonstruován, první focení bylo úspěšné.

- červenec 2016 -

Dokončil jsem web restaurace U Pospíšilů.

- červen 2016 -

Vytvořil jsem web pro Institut Enviromentálních technologií Vysoké školy báňské.

- březen 2016 -

tento web se stal znovu terčem útoku hackera. Připravuji nový foto ateliér, kde bude mnohem více místa a lepší zázemí. Snad v červenci 2016 už bude vše hotovo.

- leden 2015 -

Jelikož nesouhlasím s podmínkami používání Facebooku, smazal jsem ze své stránky na FB veškerý svůj obsah a příspěvky, ale připojuji se pouze prostřednictvím Instant Messangeru (kecálku na telefonu) .

- červenec 2014 -

Do fotostáje přibyl objektiv Sigma 35mm f/1,4 DG HSM Art.

- červen 2014 -

Koupil jsem si nový, poloprofesionální foťák Canon EOS 60D spolu s objektivem Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM, první fotky dopadly výborně, něco málo zveřejním v galerii

- leden 2014 -

Vybavil jsem svůj ateliér o další prvky, pozadí apod. Přijďte!

- srpen 2013 -

tento web se stal terčem útoku hackera, tak jsem znovu vytvořil web zcela nový. Občas to neškodí. Stále probíhají úpravy.

- květen 2013 -

Přestal jsem nabízet výrobu TomHolderu, kusová výroba není schopná dále konkurovat cenou jiným držákům na kola.

- prosinec 2012 -

Bez ohledu na vyhlídky konce světa jsem si koupil byt a pomalu jej zařizuj, aby jej bylo možno použít i jako ateliér. Před Vánoci jsem "studio" vybavil zábleskovým světlem s difúzním deštníkem, plně dostačuje mým podmínkám. Nafotil jsem několik modelek (na jejich přání) ve stylu glamour, art.

- leden 2012 -

V zaměstnání namlouvám vzdělávací pořady, čtu komentáře k videím, zdá se, že reakce jsou dobré, můj řečový projev je výborný. Tuhle činnost dělám už od r. 2010, ale teprve uznání v práci mi dovolilo tuto činnost prezentovat zde a nabízet jako službu. Máte-li video a chcete k němu načíst komentář, aby nebylo poznat odkud hovořící pochází, obraťte se na mne. Čeština být můj kobylek :)

- listopad 2011 -

Za rok se toho moc nového neudálo. Několik odehraných plesů a svateb s výbornou kapelou KR Combo, koncertů s QZH Blues Bandem, jeden nedokončený web, odjel mi kamarád na Nový Zéland.

- listopad 2010 -

Slíbil jsem účast v kapele KR Combo, jejichž web jsem dělal také. Taneční skupina velmi slušně hrající. Takže jsem jejich členem. Musím se za 3 měsíce naučit asi 130 skladeb hrát tak, abych neudělal nikomu ostudu. A to je celkem dost, skoro dvě denně.

- 16.04.2010 -

Jednal jsem s představiteli muzea ve Frýdku- Místku, mají zájem o redakční systém, který jsem instaloval ve Slezském zemském muzeu v Opavě. Celá věc bohužel ztroskotala na financích, kterých dostalo muzeum méně, než očekávali.

- 14.02.2010 -

Dotočili jsme CD s kapelou QZH Blues Band, brzy si budete moci poslechnout nejen na mém webu, ale i na webu kapely ukázky

- 21.12.2009 -

Dokončil jsem web zaměřený na kynologii. Bohužel, majitel webu ještě shání doplňující informace, než celý web spustí, takže je v modu nepřístupný.

- 1.11.2009 -

Zprovoznil jsem na webu Slezského zemského muzea v Opavě 3 redakční systémy umožňující přispívat registrovaným uživatelům a následně recenzentům do odborných časopisů, které jsou muzeem vydávány. Odkaz na tento web zde nebudu dávat, protože bez přihlášení je systém nedostupný. Součástí dodávky a instalace software je samozřejmě servis a poradenství. A jelikož se jedná o mé know how, detaily si nechám pro sebe :) .

- 18.06.2009 -

Někdy v tuhle dobu jsem se zaregistroval na Facebook.

- 17.06.2009 -

Začínám pracovat na webu vizážistky, mojí kamarádky Alenky. Bohužel, je to závislé na dodání informací, takže dokud je nebudu mít, nemohu s webem dál pracovat, Proto je nedodělaný.

- 03.06.2009 -

Zprovoznil jsem web svatebního salonu.

- 13.05.2009 -

Zprovoznil jsem web skotského teriéra, obsah si doplňuje majitel, jde spíše o webdesign. Nainstalovány 2 joomly, CZ a EN verze jazyka.

- 01.05.2009 -

Joomla nainstalována, vygenerovány galerie, všechno šlape. Přidána galerie Vídeň 2009. Jen zbývá doplnit všechny texty a upravit obrázky, aby byly více reprezentativní.

- 30.4.2009 -

Komplet přeinstalovaný web s joomlou, začínám zase znovu, tentokrát s kompletním výmazem databází, na které jsem zapomněl, takže některé komponenty jako JoomGallery a Phoca Gallery opět nefungují. prima, alespoň se to naučím...

- 24.4.2009 -

Komplet přeinstalovaný web s joomlou, začínám znovu, zbyly jen texty. Nainstaloval jsem si dvě joomly, jednu testovací a jednu ostrou - tuhletu. A jedou mi RSS a budu vytvářet galerie v Phoca Gallery

- 6.4.2009 -

Přidána galerie zbořeniště. Vzal jsem si na procházku se psem foťák, co kdyby. A ono kdyby. Galerie je zde

- 5.4.2009 -

Doplnil jsem fotky o další galerii, našel jsem na disku zálohu webu - cestopisu z naší cesty - Bulharsko 2003, tak jsem zavzpomínal a rozhodl se zprostředkovat to ostatním. k dispozici je i kompletní cestopis s cenami a mapy. Pokud si někdo napíše :-)

- 4.4.2009 -

Díky CC Board FÓRU mi ani nechodila Phoca Gallery ani po 3. opětovné instalaci. Házelo mi to hlášku o chybě v systémovém souboru, jehož změna se projevila na titulní stránce. Proto jsem musel nainstalovat JoomGallery, jeví se jako dobrá, je v češtině. Jen náhledy se mi nepodařilo vygenerovat o stejné výšce i šířce, jen vytvoří náhled o stejném poměru stran původního obrázku.

- 2.4.2009 -

Bohužel, RSS ještě stále nejedou, pokusím se vyřešit to na joomla cz serveru.

- 1.4.2009 -

Fórum je odinstalováno, nedělalo dobrotu. Znovu jsem musel nainstalovat modul eventlist, abych mohl zase zapisovat akce do kalendáře, což s instalovaným fórem nešlo. Inu, asi budu s takovými většími akcemi brzdit. Pro zdárné dokončení jsem musel ze souboru /components/com_eventlist/helpers/route.php odstranit řádek 85 - 103.

-31.3.2009 -

Zjistil jsem, že kanály RSS jsou po zprovoznění a přebarvení fóra (nevidím jinou souvislost) na mém webu nějaké rozhozené (moc široké, roztahují se do prava a "vcucly" do sebe i pravý panel nabídek). V českém jazyce jsem se nedopátral ničeho na webu, pokud totiž RSS kanál uveřejním v jakémkoli článku a to i v textu nebo samostatně, vyskočí mi hláška Please make cache directory writable, přesto, že mám chmod nastaven u složky cache 777. RSS novinky jsem tedy zrušil a pokouším se přijít na to, co je špatně. Nejsem sám, kdo to řeší, ale zřejmě taky neúspěšně.

Co už vím je, že template css soubor to není, ten jsem z originálu překopíroval na web, bohužel, neúspěšně. Ani pomocí FireBug pluginu doFierefoxu nemohu přiít na to, kde je zakopaný hroch...

Naštěstí mám doma udělanou zálohu celé Joomly. takže kdyby náhodou...

| .--- | . | ... | - | . || --.. | . || .--- | ... | . | -- || ... | .. || .--- | .. |

| ..- | -.. | . |.-.. | .- |.-.. || Thanks God, I did It

-30.3.2009 -

Zprovoznil jsem CC Board FÓRUM, jen jako pokus, musel jsem jej přebarvit, byl moc světlý. A taky mi funguje EMAILový FORMULÁŘ. Je to dobrý. Anglicky, ale to už je dnes detail.

-27.3.2009 -

Vytvořil jsem další weby, resp. náhledy, vše pod levým menu na této stránce mého webu. Je to několik způsobů svatebního salonu a taky web skotských teriérů. EDIT 1.5. - tyto weby jsou už na svých doménách a to svatební salon a skotský teriér

Taky jsem dokončil vzhled svého webu a top menu už má podpoložky, což značně usnadňuje orientaci na mých stránkách.

-17.3.2009 -

Vytvořena záloha - komplet webu, cca 470 MB. EDIT 1.5. - nepřišel jsem na to, jak backup použít. Takže zbytečná věc.

-14.3.2009 -

Dodělal jsem web mojí maminky, taky joomla, jsem s tímto redakčním systémem velmi spokojen, dává mi všechno to, co na webu potřebuji.

- 8.3.2009 -

Už pracuje RSS, ale protože novinky z politiky si přečtu na seznamu, umístil jsem zde netradiční RSS. novinky z bluesové muziky, pěstování a legalizace konopí a z oblasti výpočetní techniky.

- 5.3.2009 -

Doplňuji články o mých dětech, vkládám obrázky a postupně se učím pracovat s Joomlou na administrátorsko-uživatelské úrovni.Také jsem doplnil fotky do alb, hudební přehrávač. Jupí, snad to máme všechno důležité

- 3.3.2009 -

Dnes jsem doplnil kalendář s možností přidání událostí. Taky už mi od včerejška jede plugin youtube, vložil jsem si video do stránek, rychlý odkaz.
fórum se mi líbilo pouze jedno, a to Frenzy! Bulletin Board , jenže jsem to nerozjel.
Skvělé stránky na download různých modulů a komponent do Joomly. Zrovna zkouším mod jiné fotogalerie (Expose Flash Gallery), než mám (Phoca).

- 1.3.2009 -

No tak největší novinkou je spuštění tohoto cms systému na mém webu. Ke dnešnímu datu to není finální verze, jen vkládám smyslu a hrubkoplný text.