TomHolder

 

Uzamykatelný držák na kolo, kočárek, sekačku či koloběžku nejen do společných prostor.

V čem je odlišný (lepší) ? Kolo věšíte za řídítka u představce, předním kolem nahoru, sedlem ke zdi. PROČ?

10 výhod:

1)Na takto pověšeném kole lze jednoduše provádět servis kola z obou stran a odmontovat najednou vše z rámu, oproti všem ostatním, kde jste vždy nějak omezeni při servisu či výměně. Vzdálenost držáků od sebe je závislá od vašich požadavků. Stačí-li vám varianta úsporného místa jako na našich fotkách, pak můžete mezi dvě kola umístit třeba dětské nebo další velké kolo. Servis je pak méně komfortní, ale stále možný.

2) Ani dlouhodobé visení kolo nijak nedeformuje jako v podobném držáku, také ve svislé poloze kola, kde kolo drží za přední ráfek, koly ke zdi.

3) Snadné zavěšení kola, kolo pověsí i žena či větší dítě (vyzkoušeno, chce trochu cviku a pouze sílu zvednout kolo "na zadní").

4) Vhodný zejména do společných koláren, protože jej lze jednoduše zamknout a šetří místo v kolárně. Ani v případě, že odjedete s kolem, vám do něj nikdo kolo nepověsí, pokud si jej zamknete, Zamknutí je možné i zámkem na kolo.

5) Bezpečnost proti odcizení je zvýšena umístěním kotevního šroubu pod rameno zámku. Rameno zámku lze v případě, že nechcete v držáku nic zamykat (v bytě, garáži, dílně apod.), v odemčené poloze vyjmout. Držák je vyroben z oceli, deformace hrubou silou je prakticky vyloučena. Nejslabší článek bude zámek, který na držák umístíte.

6)Pneumatiky nešpiní malbu.

7) Je jediný tohoto typu na trhu.

8) Při sundávání a nasazování kola z držáku nedochází k odírání ostatních bicyklů, nikdo už vám neodře ten váš.

9) V tomto držáku si můžete zamknout nejen jízdní kolo, ale i koloběžku, trojkolku, kočárek či sekačku nebo pověsit cokoli, co lze zamknout, třeba kbelík, skříňku s nářadím, brašnu. Díky zesílené konstrukci je možno na TomHolder pověsit až 100 kg !!

10) Dodával jsem na přání tento typ i v jiných, netypických provedeních (např. jiný průměr řídítek,rozteč háků, odsazení ode zdi, silnější materiál, větší otvor na zámek, apod.)

 

 

Nyní se již o svůj bicykl nemusíte obávat.

Ukázka Atypu (držák drží kolo za rám, lze jej v něm zamknout, visací zámek je schován pod plechem zabraňujícím jeho odstranění):

 

Výroba byla prováděna zkušeným odborníkem se svářecími zkouškami, byla však cenově nerentabilní a převýšila by konkurenční nabídku a proto jsem výrobu TomHolderu byl nucen "zastavit, čili již jej dále nenabízím.

 

Pokud si chcete vyrobit TomHolder sami, napište mi, zašlu Vám výkres emailem. Neuveřejním ho zde ke stažení proto, abych měl o TomHolderu alespoň nějaký přehled. Děkuji za pochopení.